Gölbaşı Nakliyat | Nakliye | Firmaları | şirketleri | fiyatları

06 KENT NAKLİYAT

Gölbaşı Evden Eve Nakliyat sektörünün lider firması 06 Kent Nakliyat yılların verdigi tecrube ve müşteri odaklı anlayışıyla sigortalı ambalajlı ve 1. sınıf paketleme ile sizlere hizmet vermekten gurur duyar.

HİZMET VERDİĞİMİZ İL VE İLÇELER

Ankara, İstanbul, Erzurum, İzmir, Antalya, Manisa, Adana

Çankaya, Eryaman, Çayyolu, Ümitköy, Dikmen, Sincan, Gölbaşı, Bilkent, Kızılay

HİZMETLERİMİZ
  • Evden Eve Şehiriçi ve Şehirler Arası Taşımacılık
  • Paketleme Hizmeti
  • Depolama Hizmeti
  • Garantili, Sigortalı, Asansörlü Taşımacılık
  • Banka, Fuar, Ofis - Şirket - Büro Taşımacılığı
Evden Eve

 

HİZMETLERİMİZ
Kurumsal bir firma olan şirketimiz 1996'dan beri kurumsal bir firma olarak nakliyat ve ev taşıma hizmetleri sunan firmamız müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmuş ve tutmaya devam etmektedir. Evden eve nakliyat sektörü diğer nakliye hizmetlerinden çok farklıdır. Bu farklılığın birçok sebebi vardır. Bunların başında itina ile ve profesyonelce hareket edilmesi gerekmektedir. Çünkü taşınan malzeme her zaman hassas olan ev eşyasıdır.
Gölbaşı nakliyat,Ankara Gölbaşı evden eve nakliye,nakliyeciler, nakliyat, evden eve, şehir içi, şehirlerarası, parça eşya taşımacılığı,kargo, sigortalı, asansörlü taşımacılık ve eşya depolama gibi birçok hizmet vermekteyiz.

Nakliyat hizmeti titizliği, uzmanlığı, deneyim ve tecrübeyi bir arada bulundurarak başarılı olunabilecek bir sektörel iş koludur. "Gölbaşı evden eve nakliyat ve taşımacılık" konusunda sizlere en kaliteli hizmeti, en doğru şekilde sunmak, tecrübemizin ve birikimimizin doğal bir sonucudur. Yüksek standartlı kalite anlayışımızı hizmetlerimize yansıtabilmenin getirdiği müşteri memnuniyeti, kurumsal hedef ve stratejimizin temelini oluşturmaktadır.

06 Kent Nakliyat sektöründe önemli başarılar elde ederek evden eve nakliyat alanında müşteriler tarafından tercih sıralamasında ilk sırada yer almaktadır. Profesyonel kadromuz ve çelikkasalı araçlarımız ile 7/24 hizmet vermektedir.
Gölbaşı Evden Eve Nakliyat ve taşımacılık alanında geçmişten bu zaman kadar gelişen teknoloji ile kaliteli malzemeler ile ev eşyalarınız düzenli bir şekilde paketlenerek güvenli bir taşımaya zemin hazırlanır.
Evden eve nakliyat hizmetlerinde firmamız hizmet anlayışı her zaman bugünü değil yarını düşünen bir firmadır.
Firmamız gelişen teknoloji ile birlikte evden eve nakliyat hizmetlerine bir yenisini eklemiştir. Bunun adı asansörlü taşımacılıktır. Asansörlü taşımacılık müşteriler tarafından yoğun ilgiyle karşılaşan bir hizmettir. Birçok avantaja sahiptir. Ev eşyalarınızın rahat bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.
Sİzde firmamızın güvencesinde eşyalarınızın taşınmasını istiyorsanız bir telefon kadar size yakınız. Yapacağınız arama sonucunda evden eve nakliyat ankara ile ilgili her konuda rahata kavuşabilirsiniz. Firmamız ile yapacağınız her taşıma işlemlerinde ileri ki taşıma işlemlerinde %15 lik bir indirime sahip olabilirsiniz.
Evden eve nakliyat hizmetinde %100 güveni sağlayan, kaliteli hizmeti uygun fiyata sunan tek firma olan 06 Kent nakliyat firmamız İLE tanışın!
Ankara asansörlü taşımacılık

Tüm Hakları Saklıdır © 2009 06 Kent Nakliyat
Ankara evden eve taşıma - - nakliyat şirketleri ankara - Dikmen Nakliyat | Ankara muğla nakliyat - Hizmet Verdiğimiz İlçeler | Keçiören Sincan Kırkkonaklar Etimesgut Kayaş Gölbaşı Elvankent