Biz Kimiz?

"06 Kent Nakliyat" olarak faaliyette olan firmamız profesyonel ekip ve son teknoloji donanıma sahip olup Türkiye'nin her yerinde hizmet vermekteyiz. Hizmetimizin yüksek kalitede olmasıyla birlikte, yeniliği ve zerafeti, müşteri memnuniyetini ilke bilip, siz değerli müşterilerimizle daha da ileriye yol almaktan kıvanç duyarız. "06 Kent Nakliyat" olarak imzamız kalitemiz diyerek yola çıktığımız bu sektörde her geçen yıl daha da büyüyen müşteri potansiyelimizle bizler, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetinin en başaralı şekilde yerine getirilmesi için çalışmaktayız.

20 yılı aşkın süreden beri hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz hiç kimsenin yüzünü kara çıkartmadık, ambalajlamalarımız en güvenli bir şekilde size yapılıp sunulmaktadır.

Değerlerimiz

1999 Yılından bu güne kadar Ankara Şehirler Arası Nakliyat ve Ankara İçi Nakliyat ta müşteri memnuniyeti ön planımızdadır.

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak. Amaçlarımızı çevre ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek.

Dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak. Mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak. Nakliyat ve Taşımacılık sektöründeki global gelişmelere katkıda bulunmak.

Ankara'da ve Türkiye Geneli Evden Eve Nakliyat Şirketleri, arasında 1. sınıf hizmet Ankara da Asansörlü Taşımacılık, hizmeti vermekteyiz.

  • Ankara Şehirler Arası Nakliyat
  • Ankara İçi Nakliyat

Ankara Taşımacılık Ankara Şehirler Arası Nakliye, Ankara Nakliyat, Ankarada Nakliyeciler, Ankara Ev Taşıma, Ambalaj

Taşımalarımız
Çalışanlarımız
Araçlarımız
Yöneticilerimiz

Nakliyat fiyatları

Ankarada Evden eve nakliyat ve Ankara şehirler arası nakliyat için Mail aracığı ile bize eşya listesi gönderebilirsiniz Temsilcimiz size en kısa sürede dönecektir

Fiyat Teklifi Al